Тектонік

e-mail

Тектонік

Одне з самих молодих танцювальних напрямків - тектонік. Виник він у 2000 році, тому танець іноді називають "танцем XXI століття".

Але самі танцюристи стверджують, що такого стилю немає, і що танцюють вони electro dance. Можливо, вони і мають рацію, адже тектонік - торгова назва марки «Tecktonik Killer». Власне кажучи, на вечірках цієї фірми він і був виконаний в перший раз. Широке поширення стиль отримує через кілька років після виконання на фестивалі електронної музики в Парижі, і за допомогою всесвітньої мережі Інтернет (а точніше сайту youtube.com) стає відомий на весь світ.

Основне навантаження в танці припадає на руки, що рухаються дуже швидко. Руки часто захоплюють голову (що стало причиною багатьох жартів в КВН). Ноги, як правило, не рухаються з місця, тільки коліна енергійно зводяться і розводяться в різні боки і робиться акцент на ритмічні рухи тазом вгору-вниз. Одяг для виконання тектоніка в принципі може бути будь-який, але варто пам'ятати, що спочатку це були вузькі джинси, білий ремінь, коротка футболка з символікою танцю і масивні кросівки. Символіка танцю - гордий орел, причому деякі противники руху через це пов'язують стиль з неонацизмом. Але, як стверджують виконавці, символ орла був обраний з естетичних міркувань.

Уроки електро денс (відео онлайн) № 1
Уроки електро денс (відео онлайн) № 2
Уроки електро денс (відео онлайн) № 3
Уроки електро денс (відео онлайн) № 4
Уроки електро денс (відео онлайн) № 5
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту