Циганські народні танці

e-mail

Циганські народні танці

Цигани - кочовий народ і тому, кочуючи з країни в країну, з континенту на континент, вони в кожному містечку, в кожному селі вбирали, вбирали як губка найцікавіші моменти танців народів світу, синтезуючи свій, ні на що не схожий стиль.

Труднощі життя кочового народу не заважали розвитку танцювальної культури. Головні інструменти циганського народу - гітара і скрипка, саме під їх акомпанемент і виконуються танці циганів. Як правило, чоловік виконує музичну композицію, а жінка танцює. Основні елементи танцю - широкі трясіння плечима з яскравими прогинами назад та по колу, трясіння стегнами, зворотні і прямі вісімки стегнами.

Танець циган сильно відрізняється від того, де він виконується. У своєму таборі він абсолютно безсистемний та різноманітний, в повній мірі показується переваги над одноплемінниками а також танець - інструмент для того, щоб показати свою красу потенційному нареченому.

На сцені або в салоні танець має більш суворі правила, розрахований на глядачів не-циган а також на невеликий простір.

Вуличний танець повинен бути найбільш динамічним - для підбору варіантів виконання під ситуацію, що склалася (кількості глядачів, відстані до них, земельного покриття).

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту