Весільний танець

e-mail

Весільний танець

Не секрет, що одне з найпоширеніших бажань майже всіх дівчат - хоч в раз в житті відчути себе принцесою. На жаль, в наш час не так багато місць, де надається така можливість, і один з чудових моментів, коли дівчина може реалізувати себе на всі 100 відсотків - власне весілля.

Невід'ємні атрибути весільного торжества - білосніжне плаття, нескінченні кільця і ​​довгі лімузини. Але є ще одна "річ", яка зачаровує і приковує погляди - перший танець молодої пари, що стали чоловіком і дружиною "в законі" всього кілька миттєвостей назад.

Історія весільного танцю починається з найдавніших племен, на зорі полігамії. Відважний юнак вибирав сильну дівчину і виконував з нею ритуальний танець - ось і вся церемонія одруження. Чим краще був танець, тим більше він міг би сподобатися богам, які, в свою чергу повинні обдарувати пару здоровим потомством.

Сучасний весільний танець такого підтексту не має, в наш час це залишилося всього лише ще однією дуже гарною традицією. Він може бути як абсолютно імпровізованим, так і підготовлка до нього може займати тривалий час. Звичайно, відрепетировані рухи виглядають набагато ефектніше, але яка різниця, коли бачиш, яким поглядом дивляться один на одного молодята ...

Весільний танець може включати в себе елементи повільного вальсу, танго а також інших стилів - все обмежується лише фантазією молодих. Як показати свою любов один до одного - знають тільки вони.

Весільний танець вальс (навчальний урок)
Весільний танець танго (відео урок)
Відео уроки весільного танцю: частина 3-10
Весільний вальс.
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту