Віденський вальс

e-mail

Віденський вальс

Віденський вальс входить до п'ятірки танців європейської програми бальних танців, і це значить що це - танець з довгою історією, чіткими правилами і традиціями.

Перші згадки про танець "вальс" датуються дванадцяти-трнадцатим століттям. Звичайно, це був абсолютно не той вальс, який ми танцюємо зараз та й називався він не «вальс» а «Nachtanz». У тому вигляді, який ми танцюємо вальс зараз, він з'явився після 1830 року, коли композитором Штраусом були написані популярні досі вальси. До речі, Штраус згадується в булгаковському "Майстрі і Маргариті" як король вальсів.

На жаль, коли в 1924 році багато танці (в тому числі і повільний вальс) були докладно описані і стандартізіровни, віденський вальс обійшла ця честь і тому його так і не включили в конкурсну програму Блекпульского фестивалю ...

Як і всі вальси, віденський вальс виконується у три чверті, тобто на один такт доводиться три кроки - в цьому він мало відрізняється від повільного вальсу. Головна їхня відмінність - темп виконання, віденський вальс більш швидкий.

Танець дуже м'який, всі рухи вишукані і елегантні, за виконанням дуже приємно спостерігати з боку так і брати участь в ньому. Віденський вальс дарує відчуття легкості, ширяння над землею.

Жоден інший танець не зможе закрутити вашу голову так, як це відбувається, коли ви танцюєте віденський вальс. Неймовірно граціозний, величний і хвилюючий танець став улюбленцем не тільки на європейських балах, але і на сучасних танцювальних майданчиках. Молодята навчаються віденського вальсу перед весіллям, щоб блиснути на своєму торжестві першим танцем. Зараз, коли можна отримати відео уроки безкоштовно, Віденський вальс став доступний всім бажаючим.

Експрес-курс «ВАЛЬС» скоро
Вчимося танцювати Віденський вальс. частина 1
Вчимося танцювати Віденський вальс. частина 2
Вчимося танцювати Віденський вальс. частина 3
Вчимося танцювати Віденський вальс. частина 4
Вчимося танцювати Віденський вальс. частина 5

Коментарі   

 
0 # SasFen 24.09.2020, 09:33
best link
best link


Synthetic Waxes and modern car nauba blends may feel like they began the lasting. Since the 90s car waxes have been attributed to deflecting lasers, resisting storms, and even repelling dust with their static expense.
best link
best link
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту