Віденський вальс

e-mail

Віденський вальс

Віденський вальс входить до п'ятірки танців європейської програми бальних танців, і це значить що це - танець з довгою історією, чіткими правилами і традиціями.

Перші згадки про танець "вальс" датуються дванадцяти-трнадцатим століттям. Звичайно, це був абсолютно не той вальс, який ми танцюємо зараз та й називався він не «вальс» а «Nachtanz». У тому вигляді, який ми танцюємо вальс зараз, він з'явився після 1830 року, коли композитором Штраусом були написані популярні досі вальси. До речі, Штраус згадується в булгаковському "Майстрі і Маргариті" як король вальсів.

На жаль, коли в 1924 році багато танці (в тому числі і повільний вальс) були докладно описані і стандартізіровни, віденський вальс обійшла ця честь і тому його так і не включили в конкурсну програму Блекпульского фестивалю ...

Як і всі вальси, віденський вальс виконується у три чверті, тобто на один такт доводиться три кроки - в цьому він мало відрізняється від повільного вальсу. Головна їхня відмінність - темп виконання, віденський вальс більш швидкий.

Танець дуже м'який, всі рухи вишукані і елегантні, за виконанням дуже приємно спостерігати з боку так і брати участь в ньому. Віденський вальс дарує відчуття легкості, ширяння над землею.

Жоден інший танець не зможе закрутити вашу голову так, як це відбувається, коли ви танцюєте віденський вальс. Неймовірно граціозний, величний і хвилюючий танець став улюбленцем не тільки на європейських балах, але і на сучасних танцювальних майданчиках. Молодята навчаються віденського вальсу перед весіллям, щоб блиснути на своєму торжестві першим танцем. Зараз, коли можна отримати відео уроки безкоштовно, Віденський вальс став доступний всім бажаючим.

Експрес-курс «ВАЛЬС» скоро
Вчимося танцювати Віденський вальс. частина 1
Вчимося танцювати Віденський вальс. частина 2
Вчимося танцювати Віденський вальс. частина 3
Вчимося танцювати Віденський вальс. частина 4
Вчимося танцювати Віденський вальс. частина 5
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту