Вуличні танці

e-mail

Вуличні танці

Вуличні танці - вже з назви напряму ясно, що це все ті танці, що танцюють на вулицях. А точніше це все танці, які виконуються за межами танцювальних студій - на дискотеках, в школах, вдома. Відбувається змішання всіх стилів, але базою всіх вуличних танців є хіп-хоп.

На кожній вулиці - свій танець, у кожного танцюриста - свій стиль. Народився він одночасно з ривком зростання населення в містах, коли всі поголовно стали переїжджати у великі міста. Діти та молодь виховувалися на вулиці, і танець став супроводжуючим елементом їх дорослішання, їх вчителем. Тільки що виріс на вулиці людина може танцювати свій вуличний танець, створити свій стиль.

Так що роком народження вуличних танців можна вважати 1970, коли молодь отримала можливість не тільки виходити на вулицю, але і виносити туди програє апаратуру. І понеслося - кожен самовиражається як може. Йде змагання між кварталами і вулицями (в цьому випадку краще танець, чим бійка «вулиця на вулицю»).

Форма одягу - вільна (звичайно, крім клубів в яких існує свій дрес-код). Руху - вільні, в такт музиці, а можливості танцю обмежені лише можливостями тіла конкретної людини.

Вуличного танцю не можна навчитися, ним треба жити.

Урок по вуличному хіп-хопу № 1
Відкритий урок вуличних танців із Trix Family
Заняття группи вуличних танців в студії «Стиль Жизни».
Яндекс.Метрика        Іконка карти сайту